جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

رشد رایتل به نفع درآمد‌های دولت است

محتوای جدول

به گفته معاون حقوقی وزیر ارتباطات، برخی مشترکان رایتل برای استفاده از تماس تصویری سیم‌کارت‌ رایتل خریده‌اند؛ از این رو در وزارت ارتباطات تلاش می‌کنیم این محدودیت‌ها سریع‌تر برطرف شود تا اپراتور تعهداتش به مردم را اجرا کند.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,مرتضی براری با تاکید بر اینکه محدودیت‌های اعمال شده برای رایتل باید برطرف شود، گفت: رایتل در مسیر فعالیت خود با محدودیت‌های مختلفی روبه‌رو بوده است، که از جمله آنها محدودیت بر سر راه تماس تصویری این اپراتور است. معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بخشی از مشترکان رایتل برای استفاده از خدمت تماس تصویری، سیم‌کارت‌های رایتل را خریداری کرده‌اند، از این رو در وزارت ارتباطات تلاش می‌کنیم این محدودیت‌ها هرچه سریع‌تر برطرف شود تا این شرکت بتواند تعهداتی را که به مردم داده اجرا کند.
وی گفت: ما تاکید داریم که باید از حداکثر ظرفیت‌ها برای ارایه سرویس به مردم استفاده کرد و در همین زمینه آمادگی داریم از تمام اپراتورها حمایت کنیم. براری گفت: اپراتورها نیز باید برای حفظ منافع ملی در توسعه سرویس‌ها و تجهیزات خود از حداکثر ظرفیت داخلی استفاده کنند.
معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رشد رایتل درواقع رشد صنعت مخابرات کشور است و رشد درآمد آن رشد درآمد خزانه دولت به حساب می‌آید. به همین منظور وزارت ارتباطات در راستای حمایت از تمام اپراتورها،‌ از رایتل نیز حمایت کافی را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: