مایکروسافت اعلام کرد در فروشگاه اینترنتی موبایلی آن روزانه بیش از ۹ میلیون تراکنش مالی و معامله انجام می‌شود که این معامله‌ها خریدهای مربوط به ابزارها و همچنین کالاهای عرضه‌شده در ابزارهای مختلف را پوشش می‌دهد.

خبرگزاری فارس: روزی ۹ میلیون معامله در فروشگاه موبایلی مایکروسافت

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, مایکروسافت طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در فروشگاه اینترنتی عرضه کننده ابزارهای موبایلی آن روزانه بیش از 9 میلیون تراکنش مالی و معامله انجام می‌شود که این معامله‌ها خریدهای مربوط به ابزارها و همچنین کالاهای عرضه شده در ابزارهای مختلف را پوشش می‌دهند.

این شرکت همچنین توضیح داد که فرآیند پرداخت پول به توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری را توسعه بخشیده است و هم‌اکنون بر اساس قوانین جدید اتخاذ شده، پول مربوط به توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری را پس از 30 روز پرداخت می‌کند. این فرآیند پرداخت پول بدون در نظر گرفتن هرگونه پرداخت از شرکت‌های مخابراتی که وظیفه جابه‌جایی پول را برعهده دارند، صورت می‌گیرد.

برخی شرکت‌های مخابراتی پول مراکز توسعه دهنده نرم‌افزاری را پس از 120 روز به آن‌ها می‌پردازند. اما مایکروسافت قصد دارد در این زمینه دست به مخاطره بزند و پیش از آنکه پول مراکز توسعه دهنده موبایلی از سوی شرکت‌های مخابراتی پرداخت شود، آن‌ها را به صورت جداگانه بپردازد که البته گفته می‌شود این مخاطره بسیار کم است.

شرکت مایکروسافت همچنین قابلیت‌های تبلیغاتی در پلتفورم ویندوز فون خود را ارتقا داده است و در نظر دارد در آینده نزدیک برای ورود به فروشگاه اینترنتی موبایلی خود، برای هر یک از کاربران شناسه کاربری و رمز عبور درست کند تا دسترسی به تبلیغات بهتر انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *