جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سرویس ویژه پیامکی برای مبتلایان به پوکی استخوان

محتوای جدول

سرویس ویژه سالمندی به شماره 20115 با موضوع پوکی استخوان توسط همراه اول راه‌اندازی شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,دکتر محمدحسین تقدیسی مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت گفت: استفاده از ظرفیت تلفن همراه در راستای ارتقای سلامت جامعه، یکی از اولویت‌های این دفتر است و در این راستا تفاهم نامه‌هایی با همراه اول و مجموعه‌های طرف قرارداد آن انجام شده و راه‌اندازی خط ویژه 20115 از این جمله است.
وی گفت: شماره 20115 سرشماره اختصاصی ارزش افزوده سلامت در همراه اول است و کاربران می‌توانند با ارسال عدد 115 به 20115، از سرویس‌های مختلف سلامت آن اطلاع پیدا کرده و نسبت به انتخاب آن اقدام کنند.
وی افزود: آخرین سرویس راه‌اندازی شده در این سامانه، سرویس پوکی استخوان است که در سالمندان شایع است و پیشگیری از آن در همه سنین ضرورت دارد. لذا کاربران می‌توانند تا با انتخاب این سرویس، به صورت روزانه پیام هایی در رابطه با پیشگیری از این بیماری و حفظ سلامت خود دریافت دارند. با ارسال عدد 102 به شماره 20115 می‌توانند در این سرویس روزانه عضو شوند.
دکتر تقدیسی افزود: باید برای پیشگیری و آموزش مبانی سلامت هزینه کنیم. ما روزانه هزینه‌های زیادی برای امور روزمره خود پرداخت می‌کنیم و اگر خانواده به صورت روزانه، هزینه‌ای برای افزایش اطلاعات سلامتی و سواد سلامت خود در سبد خرید خود قرار دهد، سلامت خود را در آینده تضمین کرده و پرداخت هزینه‌های گزاف درمانی را کاهش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: