نرم‌افزاری برای کاربران آندرویدی ارایه شده که بر اساس آن کاربران می‌توانند برای تمامی فایل‌های عکس و ویدیویی شخصی خود رمزگذاری کنند.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,کاربران با دانلود و استفاده از نرم‌افزار  Photo Locker – Hide pictures می‌توانند دیگر نگران دسترسی دیگران به فایل‌های عکس و ویدیویی شخصی خود نباشند.
با نرم افزار Photo Locker – Hide pictures تمام فایل‌ها را غیر فعال کنید تا کسی دسترسی پیدا نکند.
ویژگی‌های کلیدی این نرم‌افزار شامل رمزگذاری، مخفی نه تنها به یک محل مخفی بر روی گوشی شما منتقل شد همچنین با استفاده از رمزگذاری پیشرفته 128 بیتی AES رمزگذاری می‌شود.

با استفاده از این نرم‌افزار حتی اگر کسی کارت SD گوشی موبایل را سرقت کرد فایل های تصویری مخفی کپی شده و در گوشی شما پنهان شده است.
چرخش تصاویر پنهان چپ و راست، نمایش اسلاید، مشاهده حالت نمایش اسلاید با تنظیمات تاخیر قابل تنظیم در دسترس، حذف از لیست برنامه‌های اخیر، قفل در خواب و بازیابی PIN از دیگر امکانات نرم‌افزار  Photo Locker – Hide pictures به شمار می‌آید.
از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار این است که اگر  شما در هنگام خواب  فراموش کرده باشید قفل کنید به خروج از قفسه عکس، برنامه به زودی خود را به حالت خواب می رود تحریم خواهد کرد وقفل می‌شود.
نرم‌افزار فارسی Photo Locker – Hide pictures به صورت رایگان در سایت موبنا قرار گرفته و کاربران برای دانلود می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *