پاول دوروف مدیر VK محبوب‌ترین شبکه اجتماعی روسیه از مارک زاکربرگ و شبکه اجتماعی فیس‌بوک انتقاد کرد و ادوارد اسنودن را یک قهرمان دانست.

خبرگزاری فارس: انتقاد رییس محبوب‌ترین شبکه اجتماعی روسیه از فیس‌بوک

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,وی از اینکه مارک زاکربرگ VK را دست کم می‌گرفت اظهار ناراحتی کرد و مدعی شد این شبکه اجتماعی سریع تر است، استفاده از آن هم ساده‌تر است و کارآیی بیشتری دارد.

پاول دوروف افزود: VK یک سایت بسیار بزرگ در روسیه است و بسیاری از امکانات آن مشابه با فیس‌بوک است و بعد از فیس بوک در اروپا رتبه دوم را دارد.

وی که تابستان سال گذشته به ادوارد اسنودن افشاگر اسناد جاسوسی های افسارگسیخته کاخ سفید پیشنهاد کار در VK را داده بود، این فرد را قهرمان دانست.

او در این مورد گفت: وی باعث شده که توجه عموم مردم به مساله حفظ حریم شخصی جلب شود. اسنودن بخش بزرگی از زندگی خود را فدا کرد تا مردم از جاسوسی در مورد خودشان مطلع شوند.

دوروف از ضرورت حفظ حریم شخصی کاربران شبکه های اجتماعی دفاع کرد و وعده داد که از روش هایی مانند رمزگذاری برای حفاظت از داده های شخصی آنان استفاده خواهد کرد. وی خدمات پیام رسان تلگرام که به همین منظور ابداع شده را از برنامه‌های مشابه مانند WhatsApp ایمن‌تر دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *