کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند بهترین گوشی هوشمند بعدی سامسونگ یعنی Galaxy S5 به جای اسکنر مخصوص تشخیص اثر انگشت که به راحتی باز می‌شود، از اسکنر جدید مخصوص مردمک چشم پشتیبانی کند.

خبرگزاری فارس: نسل جدید گوشی‌های هوشمند مجهز به اسکنر چشم

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, شرکت اپل در زمینه استفاده از سری نمایشگرهای Retina مبتنی بر سیستم شبکیه چشم برای دستگاه‌های موبایلی خود شهرت جهانی دارد. اما این طور که اخبار جدید نشان می‌دهند سامسونگ قصد دارد روی فناوری جدید اسکنرهای Retina برای نسل آتی محصولات خود کار کند.

 

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که بهترین گوشی هوشمند بعدی سامسونگ یعنی Galaxy S5 به جای اسکنر مخصوص تشخیص اثر انگشت که به راحتی باز می‌شود، از اسکنر جدید مخصوص مردمک چشم پشتیبانی کند.

منابع آگاه کره جنوبی که نخواستند نامشان فاش شود به پایگاه اینترنتی AndroidSsS توضیح دادند که این گوشی هوشمند جدید و اسکنر ویژه آن در “کنگره جهانی تلفن‌همراه” در سال آتی به نمایش درمی آیند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در دست نیست که مشخص شود اسکنر مخصوص مردمک چشم چگونه فعالیت می‌کند. اگرچه سامسونگ در زمینه ارایه فناوری‌های نوین سابقه طولانی دارد، اما عرضه این فناوری می‌تواند تعجب همگان را برانگیزد.

باید گفت که با گذر زمان احتمال می‌رود که گوشی‌های هوشمند آینده به گونه‌ای روانه بازار شوند که در آن‌ها از اسکنر مخصوص تشخیص DNA استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *