رییس پلیس تهران بزرگ گفت: در پی تخلفات متعدد و مکرر واحدهای صنفی متخلف و همچنین تشکیل پرونده‌های گوناگون در پلیس فتای تهران بزرگ و همچنین گزارش‌های مردمی در مورد سوءاستفاده این متخلفان در کافه‌نت‌های غیرمجاز، پلیس تهران بزرگ ضمن اجرای طرح برخورد با کافه‌نت‌های غیرمجاز و متخلف از این صنوف بازدید کرد.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, سردار حسین ساجدی‌نیا گفت: در این طرح مالکان کافه‌نت‌هایی که خلاف مقررات صنفی و هنجارهای اجتماعی فعالیت داشته باشند، به عنوان متخلف شناخته و واحد صنفی آنها پلمپ می‌شود.
وی گفت: در این طرح که در طول هفته گذشته اجرا شده است ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران بزرگ از 352 کافه‌نت بازدید کرده‌اند که در نتیجه 67 کافه‌نت به خاطر تخلفات مالکان آن پلمپ شد و تعدادی نیز اخطاریه پلمپ دریافت کرد.
وی گفت: به صاحبان تعدادی از واحدهای صنفی بازدید شده نیز تذکرات لازم داده شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: طرح برخورد با کافه‌نت‌های متخلف شهر تهران در اجرای طرح امنیت محله محور و بنا به درخواست خانواده‌ها در دستور کار پلیس تهران بزرگ قرار گرفته است.ساجدی‌نیا با بیان اینکه در این طرح با کسانی که سعی در انجام اعمال خلاف قانون و اخلاق دارند، بدون اغماض برخورد خواهد شد گفت: کافه‌نت‌های متخلف با ارایه خدمات غیرقانونی در راه آسیب‌ رساندن به جوانان و به تبع آن خانواده‌ها حرکت می‌کنند و وظیفه پلیس است که با این متخلفان برخورد کند.
رییس پلیس تهران ضمن هشدار به شهروندان گفت: در خرید‌های اینترنتی که از کافه‌نت‌ها انجام می‌شود، رمز خود را در اختیار متصدی قرار ندهید و در صورت اجبار پس از گرفتن موجودی حساب در همان لحظه نیز نسبت به تغییر رمز اقدام کنید. همچنین از ارایه اسناد و مدارک شخصی، رمزهای ایمیل و وبلاگ و سایت‌های شخصی خود به دیگران پرهیز کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *