جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

گذری بر هک شدن پیمانکار APPLE

محتوای جدول

یک گروه نفوذگر مدعی شد که توانسته به شبکه شرکت Foxconn، پیمانکار و سازنده محصولات Apple، نفوذ کرده و اطلاعات سازمانی این شرکت را سرقت و منتشر کند.

 به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، این گروه هدف خود را از انتشار این اطلاعات سرقت شده، نشان دادن اعتراض خود به بدی وضعیت کاری کارگران این شرکت عنوان کرده است.

گروه نفوذگران Swagg Security با انتشار اطلاعیه ای، ضمن قبول مسئولیت حمله و نفوذ به شبکه شرکت Foxconn اعلام کرد که اطلاعات به دست آمده را بر روی سایت The Pirate Bay منتشر کرده و همه می توانند با استفاده از رمزهای دسترسی افشا شده، به سایت سفارشات Foxconn وارده شده و از طرف شرکت های بزرگی مانند HP, Apple, IBM و Dell سفارش جعلی کالا بدهند.

شرکت Foxconn از اظهار نظر درباره این رویداد خودداری کرده ولی همزمان با انتشار اطلاعیه گروه نفوذگر Swagg Security دو سایت سفارشات خود را از دسترس خارج کرد.

مدتهاست که شرکت Foxconn به علت بدی شرایط محیط کار، ساعات کار طولانی و دستمزد کم، مورد انتقاد شدید گروه های حامی کارگران در جهان قرار گرفته است. روز پنجشنبه ۲۰ بهمن ماه نیز طوماری از طرف هواداران و مشتریان شرکت Apple به این شرکت ارسال شد که در آن از مسئولان Apple خواسته شده تا قبل از عرضه مدل جدید iPhone نسبت به اصلاح و بهبود شرایط کار کارگران در شرکت Foxconn اقدام جدی به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: