دو گوشی هوشمند Galaxy S4 و Galaxy Note 3 زودتر از دیگر محصولات موجود در بازار نسخه KitKat سیستم‌عامل اندروید را در اختیار می‌گیرند و از هم‌اکنون تا زمان عرضه KitKat برای آن‌ها حدود دو ماه باقی مانده است.

خبرگزاری فارس: Galaxy S4 پیش از همه گوشی‌ها KitKat می‌گیرد

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, جدول جدید منتشر شده نشان می‌دهد که محصولات سامسونگ نخستین گوشی‌هایی خواهند بود که اندروید 4.4 یا همان KitKat برای آن‌ها عرضه می‌شود.

همان‌طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد، نخستین گوشی‌های هوشمندی که نسخه جدید سیستم‌عامل اندروید را در اختیار می‌گیرند Galaxy S4، Galaxy Note 3، Galaxy S III و Galaxy Note II خواهند بود.

دو گوشی هوشمند Galaxy S4 و Galaxy Note 3 زودتر از دیگر محصولات موجود در بازار نسخه KitKat سیستم‌عامل اندروید را در اختیار می‌گیرند و این طور که گفته می‌شود، از هم‌اکنون تا زمان عرضه KitKat برای آن‌ها حدود دو ماه باقی مانده است تا این دو محصول در ژانویه 2014 به سیستم‌عامل جدید مجهز شوند.

دو گوشی هوشمند Galaxy S III و Galaxy Note II که بهترین محصولات سال 2012 محسوب می‌شوند نیز در مارس یا آپریل 2014 به سیستم عامل یاد شده مجهز خواهند شد.

لازم به ذکر است که سیستم عامل جدید Android 4.4 KitKat به واسطه بخش پیشرفته خود موسوم به Project Svelte رابط کاربری گوشی را ارتقا می‌دهد. این سیستم نسخه جدید فناوری Project Butter محسوب می‌شود.

این مسئله به آن معنی خواهد بود که وقتی گوشی هوشمند سیستم عامل اندروید KitKat را در اختیار می‌گیرد، کاربری آسان‌تر و سریع‌تر دارد و با توجه به اینکه رم گوشی بهتر مدیریت می‌شود، کاربر آسان‌تر از قبل می‌تواند چند کار را با یکدیگر انجام دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *