دسته‌بندی نشده

آغاز فروش آنلاین پیش شماره ۰۹۰۳

ایرانسلاگنا- واگذاری رنج جدید شماره‌های اپراتور دوم ارتباطی با سرشماره ۰۹۰۳ از طریق وب سایت شماره طلایی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، با اجرای دور جدید واگذاری شماره‌های انتخابی، اپراتور دوم ارتباطی این امکان را در اختیار متفاصیان قرار می‌دهد تا شماره تلفن‌همراه دلخواه خود را از میان شماره‌های موجود در بازه شماره‌های ۰۹۰۳۱۰۰۰۰۰۰ تا ۰۹۰۳۵۴۹۹۹۹۹ انتخاب کنند.

متقاضیان می‌توانند شماره دلخواه خود را از بین شماره‌های طلایی نظیر شماره‌های مرتب، شماره فعلی تلفن‌همراه، تلفن ثابت منزل یا محل کار خود، تاریخ تولد یا ازدواج، یک ردیف شماره‌های سریالی و پشت سرهم برای اعضای خانواده، دوستان یا همکاران، ترکیب حروف ابجد که مفهوم خاصی را ایجاد می‌کند، شماره حساب بانکی، شماره ملی، شماره شناسنامه، شماره خودرو یا هر شماره دلخواه دیگر از ردیف اعلام شده به عنوان شماره سیم‌کارت ایرانسل خود با قابلیت پشتیبانی از خدمات اینترنت همراه مبتنی بر نسل دو (GPRS/EDGE)، نسل سه (۳G) و نسل چهار (۴G/LTE) به همراه قابلیت تبدیل سیم‌کارت به میکروسیم و نانوسیم بدون نیاز به پانچ یا برش سیم‌کارت انتخاب و از طریق پست در منزل خود دریافت کنند.

بهای سیم‎کارت اعتباری با شماره انتخابی با احتساب ۲ هزار تومان اعتبار اولیه موجود در آن و حق الزحمه شرکت پست بابت تحویل در محل مشترک و دریافت مدارک، مجموعا ۱۵ هزار تومان تعیین شده که در هنگام ثبت‌نام اینترنتی، از طریق پرداخت اینترنتی به‌ وسیله کارت یکی از بانک‌های عضو شبکه شتاب دریافت می‌شود.

سیم‌کارت انتخابی ثبت شده در سایت پس از تکمیل مراحل و واریز وجه به صورت تقریبی طی هفت روز کاری به آدرس اعلامی توسط ثبت‌نام کننده ارسال می‌گردد. هر فرد در این دوره تنها می‌تواند در مجموع حداکثر پنج شماره انتخاب کند.

متقاضیان لازم است ابتدا به سیستم یکپارچه خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل به نشانی sim.irancell.ir مراجعه کرده و سپس شماره موردنظر خود را در محل مشخص شده وارد کنند. درصورتی که شماره‌ انتخابی شده پیش از این توسط سایرین رزرو نشده باشد، سیستم، انتخاب آنان را تایید کرده و به مرحله بعدی هدایت می‌کند.

به گزارش تسنیم، پیش از این وزیر ارتباطات از اختصاص دو بلوک ۱۰ میلیون شماره‌ای به اپراتورهای اول و دوم ارتباطی خبر داده بود و این را ناشی از کمبود نامبرینگ عنوان کرده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا