دسته‌بندی نشده

آمادگی مخابرات برای همکاری با PAPها

معاونت نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از اعلام آمادگی شرکت مخابرات ایران برای تعامل با شرکت‌های خدمات انتقال داده و ادامه فعالیت این شرکت‌ها در مراکز مخابراتی مبتنی بر فیبر نوری خبر داد.


به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، حسن رضوانی افزود: با توجه به اینکه تغییرات ایجاد شده از سوی شرکت مخابرات ایران در توسعه و به روز رسانی شبکه‌های مخابراتی از جمله توسعه فیبرنوری ممکن است منجر به بروز برخی مشکلات و ایجاد محدودیت‌ها در ارائه خدمات شرکت‌های خدمات انتقال داده‌ها (PAP) شود. بر همین اساس شرکت مخابرات ایران در چارچوب مفاد مصوبه ۹۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباط آمادگی خود را برای تعامل با شرکت‌های PAP به رگولاتوری اعلام کرده است.
وی گفت: شرکت‌های متقاضی دریافت امکانات برای ارائه خدمات در محدوده پوشش شبکه سیستم‌های نوری MSAN و DLC می‌توانند درخواست خود را براساس فرایندهای پیش‌بینی شده در مصوبه ۹۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به شرکت مخابرات ایران ارائه کنند.
وی درباره نحوه نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی بر این تعامل تصریح کرد: رگولاتوری بر روند این تعامل نظارت مستمر و قاطع داشته و شرکت‌های خدمات انتقال داده‌ها باید در چارچوب قوانین مربوط از این خدمات بهره‌مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا