دسته‌بندی نشده

ارائه ۱۰۰ خدمت الکترونیکی از طریق پرتال شهرداری اصفهان تا پایان سال

سرپرست سازمان فاوا شهرداری اصفهان اعلام کرد: تا پایان سال جاری ۱۰۰ خدمت الکترونیکی از طریق پرتال شهرداری اصفهان به شهروندان ارائه می شود.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, سید علی طیب با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر ۶۰خدمت الکترونیکی از طریق پرتال شهرداری به شهروندان ارائه می شود.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است تا پایان سال جاری ۱۰۰ خدمت الکترونیکی از طریق پرتال به شهروندان ارائه شود.
به گزارش شهرداری نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، سرپرست سازمان فاوا این شهرداری تصریح کرد: خدمات الکترونیکی همچون اطلاع رسانی، تعامل، پرداخت الکترونیکی و تلفن همراه نظیر پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو و نوسازی، جستجوی مصوبات شورای اسلامی شهر، مصوبات شهرسازی، ثبت درخواست های مردمی ۱۳۷، مناقصه و مزایده، اطلاعیه و فراخوان، عضویت در طرح بازرسین افتخاری، نظرسنجی از ارباب رجوع، جستجوی متوفیات، سامانه مشورتی شهرسازی از طریق پرتال شهرداری ارایه می شود.
طیب با اشاره به گسترش نسخه موبایل پرتال شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: از طریق پرتال شهرداری اصفهان از طریق موبایل قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا