دسته‌بندی نشده

استان‌هاي برتر در حوزه ارتباطات سيار معرفی شدند

سيزدهمين همايش كشوري امور مشتركين و بازاريابي همراه‌اول در بندرعباس به كار خود پايان داد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در اين همايش وحيد صدوقي مديرعامل همراه اول با اشاره به توجه ويژه اپراتور اول به امر سلامت مردم گفت: آنتن‌هاي همراه اول به عنوان شبكه اي سبز، كمترين مضرات را نسبت به ساير امواج بر بدن انسان دارد و فرآيندهاي اين امر در آزمايشگاه‌هاي تخصصي به طور مستمر اندازه‌گيري مي‌شود.
صدوقي با بيان اينكه شبكه تلفن همراه اول با ۱۹ سال سابقه و ۶۲ ميليون سیم کارت فروخته شده، رتبه نخست را در بين اپراتورهاي همراه كشور دارد، خاطر نشان كرد: همراه اول هم‌اكنون در ۱۱۶۹ شهر و ۴۵ هزار روستا پوشش دارد كه صددرصد از راه‌هاي اصلي جاده‌اي و ريلي و همچنين ۸۵ درصد جاده‌هاي فرعي را تحت پوشش فراگير خود قرار داده است.
وي افزود: هرچند شبكه همراه اول فراگيرترين اپراتور تلفن همراه كشور است، اما همچنان براي ارایه سرويس‌هاي جديد و به‌روزرساني خدمات فني با منع قانوني روبه‌رو است.
مديرعامل همراه اول با اشاره به اهداف اين همايش، گفت: انتقال تجارب، آموزش و يكسان سازي فعاليت‌ها و استانداردسازي فرآيندهاي سرويس‌ها و خدمات از جمله اهداف اين همايش است.
وي در پايان متذكر شد: خدمات همراه اول در استان هرمزگان با توجه به موقعيت خاص استان مطلوب است و اين شركت رتبه نخست را در كيفيت ارایه خدمات دارد.
در پايان اين همايش دو روزه در بخش «ارزيابي جامع شاخص‌هاي عملكرد در حوزه ارتباطات سيار» استان‌هاي خراسان جنوبي، سمنان، همدان، مركزي و اصفهان، در بخش «ارزيابي كيفيت ارایه خدمات به مشتريان همراه اول» استان‌هاي خراسان جنوبي، البرز و كرمانشاه و در بخش «مراكز تماس برگزيده» استان‌هاي خراسان رضوي و آذربايجان شرقي به عنوان استان برتر معرفي و مورد تقدير قرار
گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا