دسته‌بندی نشده

افزايش سیستم‌های رایانش ابری در آسیا

طی چند هفته گذشته گزارش‌های فراوانی منتشر شده است که نشان می‌دهد در خواست بازار جهانی به‌خصوص در منطقه آسیا برای در اختیار گرفتن خدمات مختلف رایانش ابری افزایش یافته است.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,سیستم‌های رایانش ابری به واسطه مزایای تجاری و هزینه‌های اندکی که برای سازمان دارند به یک موضوع داغ در آسیا تبدیل شده‌اند. با این وجود سازمان‌ها و مراکز عرضه کننده خدمات مربوطه هنوز نیازهای خود را به طور کامل در این زمینه شناسایی نکرده‌اند و درک کاملی از مشکلات ناشی از مدل عرضه شده در این زمینه ندارند.
هفته گذشته مرکز تحقیقاتیForrester Research گزارشی منتشر کرد که نشان می‌داد سرمایه‌گذاری در حوزه سیستم‌های رایانش ابری در کشور مالزی طی هشت سال آینده با رشد ۲۰ برابری به ۲/۸ میلیارد رینگیت (۸۷۳ میلیون دلار) می‌رسد.
بادلیشام غزالی (Badlisham Ghazali) مدیرعامل شرکت MEDC اعلام کرد که این فضا می‌تواند به عنوان عامل کلیدی در توسعه صنعت فناوری ارتباطات و اطلاعات مالزی ایفای نقش کند.
پایگاه خبری ZDnet به تازگی مطالعه‌ای را با نام IT Priorities در آسیا، هند و استرالیا انجام داده و در پایان دریافته است که شرکت‌ها و سازمان‌ها قصد دارند در سال مالی ۲۰۱۳ بودجه خود برای توسعه سیستم‌های رایانش ابری را نسبت به سال قبل افزایش دهند. سیستم‌های رایانش ابری به یک بازار پر رونق در آسیا تبدیل شده‌اند. این فرآیند به گونه‌ای دنبال می‌شود که نه تنها عرضه کنندگان خدمات رایانش ابری در آن حضور دارند، بلکه شرکت‌ها و موسسات مالی نیز در آن نقش‌آفرینی می‌کنند تا با عرضه خدمات خود مبتنی بر این فرآیند بتوانند رضایت بیشتری از مشتریان جلب کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا