فیلم

بلک‌بری یک گام جلوتر برای ادغام با آیفون و اندروید

شرکت بلک‌بری نسخه بتای ابزار ارتباطی خود موسوم به BBM را که به صورت دستی برای آیفون اپل و اندروید گوگل مورد استفاده قرار می‌گیرد، به طور رسمی به همراه نرم‌افزار مربوط به آن ارایه کرد.

خبرگزاری فارس: بلک‌بری یک گام جلوتر برای ادغام با آیفون و اندروید

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, شرکت بلک‌بری برای آنکه نسخه ویژه ابزار ارتباطی BlackBerry Messenger(BBM) خود را روی اندروید و آیفون عرضه کند یک گام به جلو برداشت.

این شرکت پیش‌تر نسخه آزمایشی ابزار جدید خود را برای گروهی از کاربران عرضه کرده بود. اما هم‌اکنون نسخه بتای این محصول که به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد را به صورت رسمی به همراه نرم‌افزار مربوط به آن ارایه کرده است.

البته، استفاده از این ابزار ارتباطی بسیار آسان است و اینکه کاربران به صورت دستی بخش‌های مختلف آن را تنظیم کنند مشکلی ایجاد نمی‌کند. با این وجود، کاربران باید به صورت شخصی نسخه ویژه اندروید یا آیفون را برای خود بسازند و این مسئله ابزار یاد شده را چندان کاربردی نکرده است.

نکته قابل ملاحظه این است که بخش راهنما در این نرم‌افزار توضیح داده است که در آن قابلیت پشتیبانی از سیستم ارتباط صوتی و تصویری وجود ندارد و همچنین کاربران به کمک این ابزار نمی‌توانند تصاویر خود را به اشتراک بگذارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا