دسته‌بندی نشده

به شهروندان زنجانی خدمات الکترونیکی ارائه می شود.

 

 

 

شهردار زنجان گفت: همزمان با راه اندازی اتوماسیون شهرسازی،۴۰ نوع خدمت الکترونیکی به شهروندان زنجانی ارائه می شود.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، شهردار زنجان گفت: ۱۳۷ سامانه مدیریت شهری است که به عنوان پل ارتباطی شهروندان با مسئولان شهرداری می‌باشد و شهروندان می‌توانند مسایل و مشکلات خود را از این طریق طرح کرده و هر پیامی که از طریق این سامانه در شهرداری دریافت شود به حوزه‌های مربوطه ابلاغ خواهد شد.

 حبیب یگانه شهردار زنجان گفت: با راه‌اندازی اتوماسیون شهرسازی ۴۰ نوع خدمت به مردم از طریق وب‌سایت به شهروندان ارایه خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۲۰ نوع خدمات از طریق شهرداری به شهروندان ارایه می‌شود، ادامه داد: لازم است تا شهرداری نیز مطابق با علوم و پیشرفت روز خود را به وسایل ارتباط جمعی و خدماتی نوین مجهز کند.

به گفته ملایی‌یگانه در همین راستا ۲ هزار هکتار از بافت فرسوده و بافت مرکزی شهر نقشه‌برداری شده است تا اطلاعات لازم برای متقاضیان در دسترس باشد.

شهردار زنجان با اشاره به نزدیکی ایام تبلیغات انتخابات، خاطرنشان کرد: همه مردم و طرف‌داران کاندیداها با هدف حفظ زیبایی و پاکیزیگی ظاهر شهر که به عنوان یک ارزش مالی و معنوی در اختیار شهروندان قرار دارد از چسباندن عکس و پوسترها بر روی دیوارهای اماکن عمومی بپرهیزند و فعالیت‌های تبلیغاتی فقط در محل‌های تعیین شده انجام شود تا شهری زیبا و در خور شأن مردم داشته باشیم.

یگانه با اشاره به کارت‌های اعتباری در سیستم حمل و نقل شهری نیز گفت: ۲۴۰۰ دستگاه تاکسی شهر مجهز به سیستم کارت بلیت تاکسیرانی خواهند شد که این طرح در مراحل نهایی انجام قرار دارد و در تلاش هستیم تا همه خدمات شهری در قالب یک کارت اعتباری شهروندی تجمیع شود.

این مسئول با اشاره به سامانه ۱۳۷، خاطرنشان کرد: ۱۳۷ سامانه مدیریت شهری است که به عنوان پل ارتباطی شهروندان با مسئولان شهرداری می‌باشد و شهروندان می‌توانند مسایل و مشکلات خود را از این طریق طرح کرده و هر پیامی که از طریق این سامانه در شهرداری دریافت شود به حوزه‌های مربوطه ابلاغ خواهد شد.

وی تأکید کرد: ۲۳۶۸ دستگاه تاکسی و ۳۰۹ دستگاه تاکسی بی‌سیم و تاکسی ویژه بانوان روزانه بیش از ۲۸ هزار مسافر را در شهر جابه‌جا می‌کنند.

یگانه در پایان با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در محدوده فضای سبز شهری، تصریح کرد: طی سال گذشته ۲۶ هکتار به مجموعه فضای سبز شهری زنجان اضافه شد که در حال حاضر سرانه خالص فضای سبز هر شهروند ۸/۹ هکتار است که در تلاشیم امسال این میزان را به ۵/۱۰ هکتار افزایش دهیم.

شهردار زنجان در پایان از برپایی نمایشگاه گل در زنجان خبر داد و گفت: نمایشگاه گل و گیاه به صورت کشوری در تیرماه سال‌جاری و در محل نمایشگاه‌های دایمی کاسپین برگزار خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود با استقبال خوب شهروندان و مردم علاقه‌مند از سراسر کشور روبه‌رو شود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا