دسته‌بندی نشده

بودجه سال ۹۵ وزارت ارتباطات و فتاوری اطلاعات

بودجهبه گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) و به نقل از خبرگزاری مهر براساس بخشنامه بودجه سال ۹۵ ابلاغی از سوی رئیس جمهور مبلغ یکهزار و ۹۷۷ میلیارد و ۷۸۳ میلیون ریال به عنوان بودجه پیشنهادی برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است.

 

حسن روحانی بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد؛ براین اساس تمامی دستگاه‌های اجرائی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری، مکلف شدند در چارچوب راهبردها و سیاست‌های مندرج در این بخشنامه، نسبت به تهیه بودجه سال ۱۳۹۵ اقدام و برنامه سالانه و بودجه پیشنهادی خود را تا ۲۵ مهرماه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کنند.

 

در این بخشنامه در فصل مربوط به ارتباطات و فناوری اطلاعات که در ذیل بخش امور اقتصادی آمده و مربوط به سقف اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای از محل درآمد عمومی می شود بودجه این وزارتخانه در بخش هزینه یکهزار و ۹۷۷ میلیارد و ۷۸۳ میلیون ریال پیشنهاد شده است.

 

همچنین مبلغ ۲ هزار و ۴۶۱ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال به بودجه تملک دارایی های سرمایه ای این وزارتخانه تعلق خواهد گرفت.

 

بر اساس این بخشنامه، سقف بودجه عمومی کل کشور ۱۷۷هزار میلیارد تومان، هزینه‌های جاری ۱۵۵هزار میلیارد تومان و هزینه‌های عمرانی ۲۲هزار میلیارد تومان پیشنهاد شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا