دسته‌بندی نشده

تخفیف ویژه‎ی رایتل برای خرید انواع سیم‌کارت‎

مدیرکل روابط عمومی شرکت رایتل اعلام کرد که این اپراتور برای خرید سیم‌کارت‎های دائمی، اعتباری و دیتای رایتل خود تخفیف می‌دهد.

 

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک، “حمید طاهردوست” گفت: این طرح به مناسبت تقارن تقویم با پیش شماره های رایتل، از روز ۹۲/۹/۲۱ (۹۲۰۹۲۱) شروع شده و تا ۳۰ ام آذر (شب یلدا) ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: هموطنان در طی این زمان می توانند به شیوه پلکانی از تخفیف خرید سیم‌کارتهای دائمی، اعتباری و دیتای رایتل بهره مند شوند.

 

وی ادامه داد: به همین مناسبت این تخفیف‎ها با ۴۰ درصد آغاز شده و تا شب یلدا هر روز یک درصد آن کاهش می یابد.

 

طاهردوست با اعلام اینکه هموطنان می توانند از طریق وبسایت رایتل به آدرس www.rightel.ir به خرید سیم‌کارت و استفاده از این تخفیف اقدام کنند گفت: قیمت سیم‌کارتهای دائمی رایتل بدون مالیات بر ارزش افزوده ۱۲۰ هزار تومان و سیم‌کارت اعتباری ۲۰ هزار تومان است.

 

مدیرکل روابط عمومی رایتل در پایان اظهار کرد: همچنین سیم‌کارت دیتا و بسته اینترنتی پایه با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه به مدت ۹۰ روز و با ۸ گیگابایت ترافیک به قیمت ۵۲ هزار تومان و سیم‌کارت دیتا و بسته اینترنتی پیشرفته با سرعت ۵۱۲ به مدت ۹۰ روز و با ۸ گیگابایت ترافیک به قیمت ۶۲ هزار تومان در این طرح تشویقی ارائه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا