دسته‌بندی نشده

جان مکافی نامزد ریاست جمهوری شد

مکافیاگنا- «جان مکافی» مدیرعامل اسبق و توسعه‌دهنده نخستین شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای ضدویروس در جهان به صورت رسمی حزب خود را معرفی کرد و نام خود را در لیست کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا قرار داد.

 

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) به نقل از ایتنا، حزب مکافی اعلام کرد که او کارهای اداری و رسمی خود را انجام داده است تا به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی شود.

 

کمپین سیاسی «جان مکافی» شب گذشته یک تصویر ویدیویی روی سایت یوتیوب قرار داد و او را به عنوان مدیر «حزب سایبری» معرفی کرد. در این فایل ویدیویی گفته شد که مکافی با انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا می‌خواهد زندگی مردم را در دنیای اینترنتی امروز ایمن کند.

 

مکافی در این خصوص به خبرگزاری سی‌ان‌ان توضیح داد: «ما با سرعت بسیار زیاد و به طور کاملا هشدار دهنده در حال از دست دادن حریم شخصی هستیم. هیچ راه فراری برای ما وجود ندارد»

 

او در ویدیوی تبلیغاتی خود بر «اعلامیه استقلال آمریکا منتشر شده توسط لینکولن» تاکید کرد و توضیح داد حریم شخصی آنلاین در آمریکا هم‌اکنون در شرایط نابسامنی به‌سر می‌برد و می‌بایست هرچه سریع‌تر مورد مداوا قرار بگیرد.

 

«جان مکافی» هیچ گونه تجربه سیاسی در زندگی خود نداشته است. با این وجود ادعا می‌کند که به خوبی می‌تواند با تجربیات خود در شرکت مکافی، کشور آمریکا را مدیریت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا