دسته‌بندی نشده

جستجوگر بینگ با تغییر لوگو به روز شد

یاهو تنها موتور جستجوی مشهوری نیست که به تازگی به دنبال ارتقای امکانات خود است؛ مایکروسافت نیز تغییراتی در موتور جستجوی بینگ ایجاد کرده است.

خبرگزاری فارس: جستجوگر بینگ با تغییر لوگو به روز شد

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در طراحی جدید این موتور جستجو به طور کامل تغییر کرده و لوگوی آن نیز از نو طراحی شده است.

در طراحی جدید تایپ مطالب در بینگ ساده تر شده و این کار به طور مستقیم صورت می گیرد. علاوه بر این، فونت های به کار گرفته شده نیز اصلاح شده اند. علاوه بر این نتایج جستجوی انجام شده در بینگ به جای سه ستون در دو ستون نمایش داده می شوند.

مایکروسافت هر سال دوبار تغییراتی را در موتور جستجوی بینگ ایجاد می کند و آخرین بار در می سال ۲۰۱۲ بینگ را با طراحی جدید در دسترس قرار داد. هدف مایکروسافت از این تغییرات رقابت با گوگل و به دست آوردن مخاطبان و کاربران بیشتر است.

مایکروسافت برای موفقیت بیشتر در این زمینه، در حال ایجاد تغییراتی در سازماندهی اداری خود و همین طور افزایش توجه به محصولات همراه است. در عین حال این شرکت سرمایه گذاری برای ارائه خدمات وب را هم ادامه خواهد داد.

بررسی های کام اسکور نشان می دهد مایکروسافت در ماه آگوست ۱۷٫۹ درصد از بازار جستجوی اینترنتی را در کنترل خود داشت و گوگل با سهم ۶۶٫۹ درصدی در صدر بود. رتبه سوم هم با ۱۱٫۴ درصد در اختیار یاهو بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا