دسته‌بندی نشده

رایتل گران‌‌فروشی مي‌كند

رایتل اعلام کرد اخیرا افراد سودجو طی تماس تلفنی به بهانه فروش شماره‌های رند، شماره‌های مشابه دیگر اپراتورها و یا شرکت در قرعه‌کشی اقدام به فروش سیم‌کارت‌های رایتل با قیمت‌های بالاتر از نرخ مصوب می‌کنند که مورد تایید نیست.

خبرگزاری فارس: گران‌‌فروشی سیم‌کارت رایتل به بهانه شماره‌ رند یا مشابه دیگر اپراتورها

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,مدیرکل روابط عمومی رایتل در خصوص فروش سیم‌کارت رایتل خارج از شبکه رسمی گفت: اخیرا افرادی سودجو طی تماس تلفنی با شهروندان به بهانه فروش شماره‌های رند، شماره‌های مشابه دیگر اپراتورها و یا شرکت در قرعه کشی اقدام به فروش سیم‌کارت‌های رایتل با قیمت‌های بالاتر از نرخ مصوب می‌کنند که مورد تایید این اپراتور نیست.

طاهردوست با بیان اینکه قیمت سیم‌کارت‌های دائمی رایتل ۱۲۰ هزار تومان، سیم‌کارت‌های اعتباری ۲۰ هزار تومان و سیم‌کارت‌های دیتا ۲۰ هزار تومان است، از هموطنان درخواست کرد از پاسخگویی به این قبیل تماس‌ها خودداری کنند و مراتب را به مرکز تماس رایتل به شماره ۲۹۲۰-۰۲۱ جهت پیگیرد قانونی اطلاع دهند.

وی خاطر نشان کرد: فروش سیم‌کارت‌های رایتل از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.rightel.ir  به آسانی فراهم است. همچنین فروش سیم‌کارت‌های رایتل در دفاتر فروش رسمی، مراکز پیشخوان دولت و مراکز خدمات ارتباطی با نرخ های مصوب انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا