دسته‌بندی نشده

سامسونگ تبلت ۱۲ اینچی می‌سازد

براساس گزارشهای منتشر شده از منابع آگاه از سامسونگ این شرکت بزرگ فناوری آسیایی درنظر دارد تبلت ۱۲ اینچی وارد بازار کند، باتوجه به گزارشهایی که درباره عرضه یک تبلت بزرگتر توسط اپل هم مطرح شده بود به نظر می رسد که دور جدید متعلق به تبلتهای بزرگتر خواهد بود.
 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,عرضه تبلت ۱۲ اینچی سامسونگ این محصول را در مقابل تبلتهای کوچکتر قرار می دهد.

براساس گزارش های تأیید نشده توسط سامسونگ که در یک روزنامه اقتصادی کره جنوبی منتشر شده به نظر می رسد که تبلت ۱۲ اینچی سامسونگ در ماه اکتبر وارد بازار شود.

این گزارش کوتاه می افزاید که شرکت سامسونگ الکترونیکس هنوز درحال ساخت این دستگاه است. بزرگترین صفحه نمایش تبلتهای سامسونگ تا امروز ۱۱٫۶ اینچ بوده است.

گزارشهایی که پیشتر درباره تبلت بزرگ سامسونگ مطرح شده بود اندازه این تبلت را ۱۲٫۲ اینچ اعلام کرده بود و از احتمال این موضوع خبر داده بود که تبلت جدید الزاما با نام “گلکسی تب” راهی بازار نمی شود.

همین گزارش گمانه زنی هایی را درباره عرضه یک تبلت کوچکتر نکسوس گوگل مطرح کرده که توسط شرکت سامسونگ تولید می شود.

براساس برخی از گزارشهای منتشر شده به نظر می رسد که شرکت فناوری اپل نیز عرصه تبلتهای بزرگتر را مدنظر دارد.

لازم به اشاره این نکته نیست که اگر هر دو شرکت سامسونگ و اپل تبلتهای بزرگتری وارد بازار کنند سایر شرکتهای فناوری از این روند تبعیت خواهند کرد.

این درحالی است که پیش از این شرکت توشیبا در ماه ژوئیه تبلتی با سیستم عامل اندروید و صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی وارد بازار کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا