دسته‌بندی نشده

سامسونگ عینک هوشمند می‌سازد

این طور که خبرهای منتشر شده نشان می‌دهد، سامسونگ قصد دارد نمونه عینک هوشمند Google Glass را برای خود تولید کند.

خبرگزاری فارس: سامسونگ عینک هوشمند می‌سازد

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,حق امتیازهای ثبت شده سامسونگ توسط مقامات کره‌ای در ماه اکتبر نشان می‌دهد که این شرکت در حال طراحی چنین محصولی است. این محصول در خانواده “عینک‌های ورزشی”  طبقه‌بندی می‌شود.

بر اساس یادداشتی که به بخش‌های مختلف طراحی این محصول ضمیمه شده است، شکل بدنه اصلی این دستگاه شبیه عینک است که برای آن دو هدفون در نظر گرفته شده است تا کاربران بتواند تماس‌های تلفنی خود را برقرار کند و هنگام کار با آن به فایل‌های صوتی مورد علاقه خود هم گوش دهد.

این عینک به گوشی‌های هوشمند متصل می‌شود و نمایشگرهای آن تمام اطلاعات موجود روی گوشی را در اختیار کاربر می‌گذارد. این دستگاه به کاربر امکان می‌دهد زمانی که با دستان خود مشغول انجام کاری است یا حرکات ورزشی انجام می‌دهد، بدون نیاز به استفاده از دست تمام قابلیت‌های گوشی خود را مورد استفاده قرار دهد.

برای این عینک هوشمند یک لنز ویژه در نظر گرفته شده است که شفافیت و کیفیت تصویر را نمایان می‌کند.

کارشناسان بر این باورند که شرکت سامسونگ این محصول را به صورت عمومی وارد بازار خواهد کرد. زیرا این شرکت کره‌ای در استراتژی‌های جدید خود توسعه دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی را قرار داده است و در همین راستا چندی پیش ساعت مچی هوشمند Galaxy Gear را روانه بازار کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا