دسته‌بندی نشده

سرویس پست تلفنی در تهران راه‌اندازی می‌شود

سرویس پست تلفنی هم‌زمان با ۱۷ مهرماه روز جهانی پست در استان تهران راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, سرویس پست تلفنی با شماره ۱۹۳ قرار است ماموریت پیک‌های موتوری را به صورت هدفمند و قابل اطمینان ارایه دهد به نحوی که مشترکان با تماس با این شماره می‌توانند مرسولات خود را به نامه‌رسان‌های پستی بدهند تا ماموران پست این مرسولات را به مقصد مورد نظر برسانند.
محمدحسن کرباسیان مدیرعامل شرکت پست با بیان اینکه پست تلفنی تاکنون در دو استان اصفهان و آذربایجان شرقی مورد بهره‌برداری قرار گرفته گفت: این سرویس هفته آینده در تهران افتتاح خواهد شد.
وی گفت: امیدواریم براساس برنامه ۱۰۰ روزه ارایه شده بتوانیم این سرویس را تا پایان این مدت مشخص شده در ۹ مرکز دیگر نیز راه‌اندازی کنیم.
کرباسیان افزود: طی سال‌های گذشته و با تلاش‌های انجام شده، سرویس‌های متنوعی بر بستر فناوری اطلاعات در پست پیاده‌سازی شده که از آن جمله می‌توان به خرید و فروش اینترنتی اشاره کرد به نحوی که خرید و فروش اینترنتی در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته، ۹۰درصد رشد داشته است.
مدیرعامل شرکت پست با اشاره به توجه وزیر ارتباطات به این حوزه گفت: علاقه وزیر ارتباطات موجب برطرف شدن مشکلات موجود در این بخش خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا