دسته‌بندی نشده

سیم کارت های رایتل برای ارائه نسل چهارم اینترنت نیازی به تعویض ندارند

رایتلاگنا- مدیر عامل اپراتور سوم تاکید کرد که سیم‌کارت‌های این اپراتور به گونه‌ای طراحی شده که امکان دسترسی به نسل چهار را داراست و برای استفاده از ۴G نیازی به تعویض این سیم‌کارت‌ها نیست.

 

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) به نقل از ایسنا، مجید صدری صبح امروز در نشستی خبری در نمایشگاه تلکام به ارائه‌ی توضیحاتی کوتاه پرداخت و اظهار کرد: ارائه خدمات نسل چهار در حال حاضر به‌طور آزمایشی در شهرهای تهران، کیش و مشهد در حال انجام است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بر آن است که تا پایان سال جاری ۱۵ شهر به خدمات نسل چهار دسترسی داشته باشند.

 

وی همچنین درباره سفر اخیر مسوولان اپراتور اورنج فرانسه به ایران و صحبت‌های وزیر ارتباطات مبنی بر مذاکره یکی از اپراتورها با این شرکت اظهار کرد: ما با گروه‌های مختلفی در حال مذاکره هستیم و در این میان بیشتر به دنبال بهره‌گیری از نیروی فنی و تکنولوژی آنها هستیم.

 

مدیر عامل اپراتور سوم در ادامه‌ی صحبت‌های خود در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره وعده کاهش تعرفه‌های اینترنت رایتل از مهرماه امسال توضیح داد: در این راستا بسته‌های جدید ما با قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر ارائه شده است.

 

صدری همچنین یادآور شد: اپراتور سوم در زمینه‌ی همکاری با اپراتورهای مجازی در حال گفت‌وگو با برخی شرکت‌هاست و از سوی دیگر در فعالیتی مشترک با سازمان تامین اجتماعی به دنبال ارائه سیم‌کارت‌های ویژه تامین اجتماعی است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا