فیلم

شرکت ژونیپر نتورکس در صدر شركتهاي نرم‌افزاري براي ارائه حقوق كارمندان

یک موسسه تحقیقاتی فهرستی از شرکت های نرم افزاری که بیشترین حقوق را به کارکنان خود پرداخت می کنند، منتشر کرده که در صدر آنها شرکت ژونیپر نتورکس قرار دارد.

خبرگزاری فارس: شرکت‌های نرم افزاری که بیشترین حقوق را پرداخت می‌کنند

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,در حالی که تصور بسیاری از افراد این است که شرکت هایی مانند اپل، فیس بوک، گوگل و مایکروسافت بیشترین حقوق را به کارکنانشان پرداخت می‌کنند، نتایج این بررسی چیز دیگری را نشان می دهد.

بر اساس فهرست منتشر شده شرکت Juniper Networks با پرداخت متوسط سالانه ۱۵۹۹۹۰ دلار به کارکنان  به عنوان برترین شرکت رایانه ای جهان از نظر پرداخت حقوق مطرح است. این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات شبکه‌ای فعال است. با توجه به گسترش شبکه‌های رایانه ای پیش بینی می شود کسب و کار این شرکت بیش از گذشته رونق بگیرد. به خصوص که بر اساس برآوردهای سیسکو ترافیک داده همراه در سال ۲۰۱۲ بیش از ۷۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

جالب آنکه شرکت سیسکو خود در این فهرست رتبه نازل ۱۷ را کسب کرده است و متوسط حقوقی که این شرکت به کارکنانش می دهد تنها ۱۰۹۴۹۱ دلار است. بعد از ژونیپر شرکت‌های LinkedIn، یاهو، گوگل و توییتر با متوسط ۱۳۶۴۳۷، ۱۳۰۳۱۲، ۱۲۷۱۴۳ و ۱۲۴۸۶۳ دلار حقوق سالانه در رتبه‌های بعدی هستند.

رتبه های بعدی نیز به ترتیب به اپل، اوراکل، والمارت، فیس بوک و اینتگرال تعلق دارد که به ترتیب سالانه ۱۲۴۶۳۰، ۱۲۲۹۰۵، ۱۲۲۱۱۰، ۱۲۱۵۰۷ و ۱۱۷۹۲۷ هزار دلار حقوق پرداخت می کنند.

در میان شرکت‌های مشهور نرم افزاری که در فهرست ۲۵ شرکت جهان از نظر پرداخت حقوق قرار ندارند می توان به ادوب با پرداخت سالانه ۹۷۵۸۵ دلار حقوق، کریتیکس سیستم با پرداخت سالانه ۹۶۶۴۹ هزار دلار حقوق ، Texas Instruments (95,815)  و IBM (93,716)اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا