دسته‌بندی نشده

صدور مجوز ساخت ۱۱ بازی رایانه‌ای در مهرماه ۹۲

شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ۱۱ بازی رایانه‌ای با موضوع‌های مختلف در مهرماه ۹۲ پروانه ساخت صادر کرد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای برای تولیدکنندگان بازی مجوز تولید صادر می کند.

براین اساس، بازی های رایانه ای بابکان (دره عناصر گمشده) با سبک استراتژی، تیک تاک با سبک آرکید، جادوگر دیوانه با سبک آرکید، ماجراهای مپل (کیف مدرسه) با سبک سکو بازی و آرکید، استاد سرآشپز با سبک مسابقه ای، فاتحان با سبک اکشن اول شخص، قلقلیا با سبک مدیریت و آرکید، آب های آبی با سبک مدیریت و قلعه ملعه با سبک استراتژی از بازی هایی است که مجوز ساخت دریافت کردند.

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی بوده و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

متقاضیان دریافت پروانه تولید بازی های رایانه ای می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا