دسته‌بندی نشده

عرضه کیتهای ساخت ربات

مهندسان کیتهای مغناطیسی ساخت ربات ارائه کرده اند که کاربران می توانند با استفاده از آنها رباتهایی بسازند که با تلفنهای هوشمند خودشان قابل کنترل باشد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, سیستم ساخت ربات محققان MOSS نام دارد و در آن از نئودیمیم، یکی از عناصر فلزی نادر زمین استفاده شده است، استفاده از مغناطیسها و گویهای فولاد سخت که به نوعی به عنوان مفصل این قطعات به کار می رود ساخت رباتهای مختلف و متنوع را میسر می سازند.

این سیستم توسط مرکز رباتیک ماژولار در کلورادو ساخته شده و بدون کدنویسی اجرا می شود. کاربران می توانند با نصب یک ماژولار بلوتوث رباتها را از راه دور با استفاده از یک تلفن هوشمند یا تبلت کنترل کنند.

سیستم MOSS در پی دو سال و نیم تحقیقات و طی کردن مراحل مختلف ساخته شده است و می تواند رباتهای منحصر به فردی تولید کند. اریک شویکارد مدیر طراحی این شرکت اظهار داشت: ما در حال حاضر تلاش می کنیم برای تولید تجاری این محصول حمایتهایی را جذب کنیم.

این رباتها از یک باطر قابل شارژ لیتیوم پلیمر تغذیه می کنند و کاربران می توانند آنها را به وسیله یک کابل میکرو یو اس بی شارژ کنند. نسخه نهایی این کیتهای رباتیک در ماه های ژانویه یا فوریه عرضه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا