دسته‌بندی نشده

عینک گوگل برای طراحش دردسر ساز شد

این روزها سرگی برین یکی از بنیانگذاران گوگل جدا از همسرش زندگی می‌کند و امید کمی وجود دارد که این زوج زندگی مشترکشان را ادامه دهند.

خبرگزاری فارس: عینک گوگل برای طراحش دردسر ساز شد

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, آن ووجسیکی همسر سرگی برین بنیانگذار شرکت نوپایی به نام ۲۳andMe است که در زمینه فروش کیت‌های تست دی ان ای فعالیت می‌کند. منابع خبری می‌گویند این دو نفر مدتی است که جدا از هم زندگی می کنند. سرگی برین مغز متفکر طراحی عینک دیجیتال گوگل است و نقش مهمی در طراحی گوشی همراه جدید این شرکت و همین طور برخی محصولات شبکه‌ای گوگل داشته است. سرمایه شخصی برین ۲۳ میلیارد دلار برآورد شده است.

این دو نفر در سال ۲۰۰۷ ازدواج کرده‌اند و ثمره این ازدواج دو فرزند است. ظاهرا علت این جدایی علاقمندی برین ۴۰ ساله به ازدواج و همراهی با مدیر بازاریابی عینک دیجیتال گوگل است که اماندا روزنبرگ نام دارد و بیست و چندساله است. وی به شایعاتی که در این زمینه وجود دارد پاسخ نداده است.

همسر فعلی سرگی برین خواهر یکی از اولین کارکنان این شرکت به نام Susan Wojcicki است که هم اکنون در حوزه تبلیغات گوگل یکی از معاونت های کلیدی را بر عهده دارد. سرگی برین اولین بار زمانی Anne Wojcicki همسر فعلیش را ملاقات کرد که گاراژ  خواهر وی را به عنوان اولین  مرکز گوگل اجاره کرد.

هم گوگل و هم شخصی سرگی برین در شرکت نوپای ۲۳andMe سرمایه گذاری کرده اند و رقم کل سرمایه این شرکت هم اکنون ۱۶۱ میلیون دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا