دسته‌بندی نشده

محصول جدید شرکت گوگل

محصول گوگلاگنا- شرکت گوگل محصول جدیدی معرفی کرد و توضیح داد ابزار Inbox که توسط گروه توسعه دهنده سرویس پست الکترونیکی جیمیل ساخته شده است، به تنهایی می‌تواند ایمیل‌ها را ارسال و دریافت کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، گوگل در بیانیه خود توضیح داد: «برای بسیاری از ما ارسال و دریافت ایمیل به یکی از وظایف روزانه تبدیل شده است و در برخی مواقع دیده می‌شود ابزارهای مربوطه به جای آنکه به ما کمک کنند، باعث می‌شوند از فرآیند مربوطه دور شویم و کار برای ما سخت‌تر شود».

 

ابزار Inbox جدید به جز آنکه یک رابط کاربری پیشرفته در اختیار گرفته است و فضا را متناسب با خدمات پست الکترونیک توسعه داده است، سه نوآوری جدید را هم با نام‌های Bundles، Highlights و Reminders شامل می‌شود.

 

البته باید توجه داشت که در حال حاضر امکان استفاده از Inbox برای همه کاربران وجود ندارد و فقط افرادی که دعوتنامه دریافت می‌کنند، می‌توانند در آن حضور داشته باشند. کاربرانی کنونی این سرویس می‌توانند دعوتنامه‌های مربوطه را به دوستان و اطرافیان خود بفرستند. ولی آنهایی که هنوز این دعوتنامه را دریافت نکرده‌اند و نمی‌توانند منتظر نسخه نهایی Inbox بمانند، با ارسال یک پست الکترونیکی به گوگل می‌توانند امکان حضور در آن را دریافت کنند.

 

ابزار Inbox علاوه بر آنکه تمام قابلیت‌های پست الکترونیکی را در اختیار کاربران می‌گذارد، اطلاعاتی که از طریق ایمیل‌ها دریافت می‌کنید را هم مورد تحلیل قرار می‌دهد و متناسب با آن آگهی‌ها و دیگر اطلاعات را به نمایش می‌گذارد.

 

با قابلیت Bundles در این ابزار می‌توانید ایمیل‌های مشابه را در یک گروه قرار دهید و به عنوان مثال هر پست الکترونیکی که بانک شما ارسال می‌کند را به صورت خودکار یکجا مشاهده کنید. قابلیت بعدی Highlights نام دارد که ایمیل‌های مهم را از بقیه مجزا می‌کند و سرویس بعدی هم با نام Reminders ارایه شده است تا کلیه اخبار و اتفاقات به شما یادآوری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا