دسته‌بندی نشده

نخستین گوشی مایکروسافت با ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود

اگنا – ۱۹ اکتبر نخستین گوشی ماکروسافت با ویندوز ۱۰ عرضه می شود.ماکروسافت

طی چند هفته اخیر شایعات فراوانی در مورد محصولات جدید مایکروسافت منتشر شد و تمامی آنها اتفاق‌نظر داشتند پرچمداران جدید گوشی‌های این شرکت با نام Lumia 940 و Lumia 940XL اکتبر سال جاری عرضه می‌شوند. ولی منابع آگاه هم‌اکنون اخباری منتشر کرده‌اند که زمان دقیق عرضه این گوشی‌ها را مشخص می‌کند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، آخرین گزارش منتشر شده در مرکز NPU حاکی از آن است که ۱۹ اکتبر ۲۰۱۵ مایکروسافت در شهر نیویورک مراسمی برگزار می‌کند تا این دو گوشی هوشمند را به صورت رسمی معرفی کند.

علاوه بر این گفته شده است که در این مراسم از تبلت جدید Surface Pro 4 هم رونمایی می‌شود و دستبند هوشمند این شرکت با نام Microsoft Band در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

بر آن دسته از کاربرانی که در این زمینه آگاهی کامل ندارند باید بگوییم که از مدت‌ها قبل مشخص شد مایکروسافت بهترین گوشی‌های هوشمند خود را مجهز به ویندوز ۱۰ موبایلی با نام‌های Lumia 950 و Lumia 950XL عرضه می‌کند. ولی اخبار کنونی نشان می‌دهد که این دو محصول با نام‌های Lumia 940 و Lumia 940XL عرضه می‌شوند.

البته هنوز هیچ یک از این اخبار به صورت رسمی تایید نشده‌اند و احتمالا مایکروسافت طی یک ماه آینده خبرهای بیشتری در این زمینه منتشر می‌کند.

این اخبار چند هفته پس از آن منتشر شده‌اند که یک تصویر از نمونه اولیه این گوشی‌های هوشمند روی سایت‌های خبری منتشر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا