دسته‌بندی نشده

نسل پنجم تلفن همراه سال ۲۰۲۰ وارد می شود

نسل5اگنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اکنون نسل چهارم تلفن‌همراه در ۸۰ شهر کشور وجود دارد،ادامه داد:نسل پنجم تلفن همراه  قراراست در سال ۲۰۲۰ وارد شود و اگر زودتر این نسل به چرخه ورود پیدا کند،ما نیز آن را به کشور وارد می کنیم.

 

وی با تاکید براینکه اولویت کاری ما در دوسال گذشته توجه به مناطق روستایی و محروم بوده است،تصریح کرد: دراین مناطق سعی براین بوده که  جبران عقب ماندگی‌های گذشته انجام شود، درتمام بخش‌ها ۲ تا ۳ برابرنسبت به قبل توسعه داشته ایم و در زمینه تولید محتوا کار خوب انجام شده است.

 

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه داشتن ماهواره ملی یکی از اولویت های مهم است که هنوز به آن دست نیافته ایم، اظهارداشت: درحال پیگیری و برنامه‌ریزی برای دستیابی به این ماهواره ملی هستیم و از ضعف‌های ما اجرایی نشدن دولت الکترونیک،شبکه ملی اطلاعات و فعال‌کردن بخش خصوصی است.

 

واعظی با بیان اینکه تبدیل ودیعه مشترکان تلفن به دلیل مشکلات مالی تلفن ثابت انجام نشده است،گفت: از مسائل مهم برای مجلس شورای اسلامی و دغدغه نمایندگان و کمیسیون صنایع مشکل تعیین تکلیف نشدن سپرده اولیه مشترکان تلفن است.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز تبدیل ودیعه مشترکان تلفن های ثابت و همراه مشخص نشده است،گفت:یکی از مسائل مهم برای مجلس شورای اسلامی و دغدغه نمایندگان و کمیسیون صنایع مشکل تعیین تکلیف نشدن سپرده اولیه مشترکان است.

درحال حاضر وضعیت مالی همراه اول مناسب است و مشکلی برای تعامل با مشتریان برای تبدیل ودیعه ندارد.

 

عضوکابینه دولت یازدهم با تاکید براینکه درحال حاضر وضعیت مالی همراه اول مناسب است و مشکلی برای تعامل با مشتریان برای تبدیل ودیعه ندارد،افزود:اما تلفن ثابت به دلیل مشکلات مالی توانایی ورود تعامل مناسب را ندارد،ابتدا باید مشکل مالی تلفن ثابت برطرف شود،سپس وارد موضوع تبدیل ودیعه شویم و تصمیم گیری برای اینکه به تبدیل این ودیعه ،قیمت روز محاسبه شود یا خیر درهمان زمان صورت می گیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا