دسته‌بندی نشده

نقص کوتاه فیس‌بوک و اعتراض کاربران

 

 

 

وقوع نقص فنی، روز گذشته فیس بوک را برای مدت کوتاهی از دسترس خارج کرد، اما همین مشکل مختصر واکنش گسترده کاربران را به همراه آورد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، نقص یاد شده برای حدود ۲۰ دقیقه طول کشید و طی این مدت امکان لاگین به فیس بوک از بین رفت. کاربران در این مدت پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور با عبارت ” متاسفیم، مشکلی پیش آمده مواجه می‌شدند.”

مشکل یاد شده منحصر به کشور خاصی نبوده و کاربران فیس بوک در آمریکا، آمریکای جنوبی، اروپا، استرالیا و آسیا با آن مواجه بوده‌اند. به دنبال وقوع مشکل مذکور بسیاری از کاربران فیس بوک برای اعتراض و شکایت از مشکلات فیس بوک به حساب های کاربری خود در توییتر مراجعه کردند.
همچنین بلافاصله بعد از وقوع این مشکل کاربران شروع به گمانه زنی کردند و این رویداد را ناشی از حملات هکری یا مرتبط با افشاگری‌های اخیر در مورد برنامه جاسوسی دولت آمریکا موسوم به پریسم دانستند.
فیس بوک اعلام کرده که مشکل یاد شده داخلی و مربوط به زیرساخت های وب این شرکت بوده که آن را برای مدت کوتاهی کند یا غیر قابل دسترس نموده است. این شرکت بابت مشکل یاد شده از کاربرانش عذرخواهی کرده است. فیس بوک ماه گذشته نیز برای مدت کوتاهی دچار نقص فنی شده بود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا