دسته‌بندی نشده

چاقوکشی در خیابان‌های لندن به سبک بازی خشن جی تی ای

به تازگی سه نوجوان انگلیسی برای سرقت نسخه‌ای از بازی خشن Grand Theft Auto V به چاقوکشی در خیابان‌های لندن پرداخته‌اند.

خبرگزاری فارس: چاقوکشی در خیابان‌های لندن به سبک بازی خشن جی تی ای

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, قربانی ۲۳ ساله این حمله در صبحگاه روز سه شنبه و زمانی که بعد از خرید این بازی، به سمت منزل خود در حال حرکت بود، مورد حمله قرار گرفت.

بازی Grand Theft Auto V  که تازه ترین نسخه از آن هفته گذشته عرضه شد از جمله خشن ترین و جنجالی‌ترین بازی‌های ویدیویی یک دهه اخیر به شمار می‌رود که در آن گروه‌های مختلف تبهکار به درگیری با یکدیگر می‌پردازند و برای پیشبرد اهداف خود دست به سرقت از مردم و دزدی خودرو، زیر گرفتن و کشتن افراد، تیراندازی، درگیری با پلیس و انواع تخلفات و جنایات ریز و درشت می‌زنند.

متخلفان ۱۴، ۱۵ و ۱۷ ساله با الهام از همین بازی و با روش‌های مشابه با روش‌های شخصیت های بازی یاد شده ابتدا یک آجر به سر فرد قربانی کوبیدند و سپس به او چاقو زدند. آنها سپس گوشی، ساعت مچی و نسخه خریداری شده بازی Grand Theft Auto V را به سرقت بردند.

قربانی این حمله فعلا در بیمارستان بستری است و رسیدگی به جرائم عاملان این حمله کماکان در جریان است. تازه ترین نسخه بازی Grand Theft Auto V هم به علت ترویج فحاشی، سرقت خودرو، قتل، روابط نامشروع و تشویق به مصرف مشروبات الکلی به شدت مورد انتقاد اولیا و کارشناسان تربیتی و آموزشی قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا