فیلم

گوشی‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان نوکیا کم فروشند

فروشندگان و دست اندرکاران حوزه بازار تلفن همراه از بی‌میلی مشتریان برای خرید گوشی‌های بالای ۵۰۰ هزار تومانی نوکیا در سطح بازار خبر دادند.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,عدم تنوع گوشی‌های بالای ۵۰۰ هزار تومانی و همچنین عدم برخورداری موبایل‌های نوکیا از سیستم عامل آندروید باعث شده تا مشتریان رغبتی به سیستم عامل سیمبین نشان ندهند.
از سوی دیگر عرضه گسترده موبایل‌های هوشمند سامسونگ،‌سونی،‌ اچ تی سی و ال جی باعث شده تا مشتریان تمایلی به خرید گوشی‌‌های نوکیا از خود نشان ندهند.
به گفته فعالان و منابع بازاری در حال حاضر تنها بازار گوشی‌های ارزان قیمت این برند فنلاندی با تقاضای مشتریان روبرو است به طوری که بیشتر مشتریان به خرید گوشی های موبایل زیر ۳۰۰ هزار تومانی روی آورده اند که همین امر موجب رونق در بازار این برند شده است.
به گفته فروشندگان گوشی‌های موبایلی،‌ به دلیل دوبرابر شدن قیمت تمامی کالاهای دیجیتالی تمایل مردم به نمونه های ارزان قیمت‌ از جمله برند نوکیا جلب شده اند.
هم اکنون  بالای ۱۰ مدل گوشی تلفن همراه از برند نوکیا در بازار تلفن همراه موجود است که با قیمت زیر۳۰۰ هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و تا کنون با تقاضای بالایی از سوی مشتریان روبرو شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا