دسته‌بندی نشده

یاهو و NBC مسابقات المپیک ۲۰۱۴ را پوشش می‌دهند

سال گذشته تقریبا در همین زمان بود که دو شرکت یاهو و NBC Sports قراردادی با یکدیگر منعقد کردند که تا محتوای دو مرکز NBC Sports و Yahoo Sports بین آنها به اشتراک گذاشته شود.
یاهو و NBC مسابقات المپیک 2014 را پوشش می‌دهند

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک، بر اساس بیانیه مشترکی که روز جاری منتشر شده است، این همکاری دیجیتالی به گونه‌ای ادامه میابد که مشترکان یاهو می‌توانند به اطلاعات مربوط به بازی‌های المپیک Sochi که در سال ۲۰۱۴ میلادی برگزار می‌شود دسترسی داشته باشند.

بر اساس این قرارداد دیجیتالی، مشترکان یاهو به صورت اختصاصی به اطلاعات پایگاه اینترنتی NBCOlympics.com دسترسی خواهند داشت. 

این سایت اینترنتی به صورت روزانه مسابقات المپیک را نمایش می‌دهد و در کنار آن ابزارهای یاهو در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند این مسابقات را روی دستگاه‌های موبایلی خود با اکانت این شرکت مشاهده کنند.

لازم به ذکر است که علاوه بر همکاری یاد شده، کارشناسان مختلف مرکز Yahoo Sports همکاری‌‌های گسترده‌ای را با NBC Sports را انجام می‌دهند تا به صورت لحظه به‌لحظه تحلیل‌های ورزشی، اخبار و اطلاعات به‌روز مربوط به مسابقات المپیک ۲۰۱۴ را در اختیار کاربران بگذارند.

شرکت NBC Sports نیز اعلام کرده است که اطلاعات خود مربوط به مسابقات المپیک ۲۰۱۴ را روی برخی سرویس‌های یاهو از جمله Tumblr و Flickr نیز به صورت مجزا ارایه می‌دهد.

شرکت یاهو با این اقدام می‌کوشد ضمن افزایش تعداد کاربران خود، از بخش آگهی‌های تبلیغاتی درآمد زیادی به دست آورد.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا