دسته‌بندی نشده

Facebook چه خبر؟

فیس بوکدر سخنرانی اخیر Mark Zuckerberg بنیانگذار Facebook نشانه های بارزی از یاس و ناامیدی از سیاست های گذشته و برنامه های آینده Facebook دیده می شد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، هنگامی که ارزش سهام Facebook از ۳۴ دلار اولیه به کمتر از ۱۸ دلار در بازار بورس رسیده است، جای تعجب ندارد که مدیرعامل آن از ناامیدی صحبت کند.

درباره برنامه ها و طرح های گذشته Facebook نیز وی از دنبال نکردن ایده Facebook بر روی تلفن های همراه ابراز پشیمانی کرد. صرف دو سال از عمر Facebook بر روی فناوری HTML 5 از نظر وی اتلاف وقت و نیروی انسانی بوده و می توانست این انرژی را بر روی طراحی و تولید یک برنامه اختصاصی برای Facebook Mobile بگذارد.

به گفته Mark Zuckerberg اکنون Facebook نیروی عظیمی را به بخش Mobile اختصاص داده است و تمام ابزارها و برنامه ها منبعد با محیط Mobile هم سازگار خواهد بود. البته وی به صراحت مخالفت خود را با عرضه گوشی همراه با نام Facebook اعلام کرد و این اقدام را یک تصمیم غلط دانست. البته ایده گوشی Facebook نزدیک به دو سال است که در مجموعه Facebook مزه مزه می شود و هنوز هم کاملاً کنار گذاشته نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا