دسته‌بندی نشده

IOS9 چهارشنبه قابل دریافت است

iso9اگنا- شرکت اپل اعلام کرد که IOS9 چهارشنبه هفته آینده (شانزدهم سپتامبر) و ۹ روز قبل از عرضه آیفون ۶s و ۶s پلاس روانه بازار خواهد شد.

 

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک (اگنا) به نقل از ایسنا ، عرضه جدید‌ترین نسخه نرم‌افزار موبایلی که اپل اولین‌بار آن را سه ماه قبل در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود رونمایی کرد، یک دوره بتا را سپری کرد که در آن کاربرانی غیر از توسعه‌دهندگان سنتی قادر به دانلود و تست آن بودند.

 

IOS9 با تمام گوشی‌های آیفون ساخته شده پس از آیفون ۴s، تمام دستگاه‌های آی‌پاد تاچ پس از نسل پنجم این دستگاه‌ها و تمام آی‌پدها پس از آی‌پد ۲، آی‌پد ایر، آی‌پد مینی سازگار است.

 

یکی از ویژگی‌های اصلی IOS9 توانایی پیش‌بینی است که در آن می‌تواند عادات کاربر را در طول روز یا در مناطق مشخصی بیاموزد. وقتی که شما به محل کار خود می‌روید برای مثال این سیستم می‌تواند موسیقی را به‌طور خودکار فعال کند. همچنین این سیستم عامل جدید می‌تواند اپلیکیشن‌ها و تماس‌ها را به‌طور خودکار و با توجه به اینکه اغلب چه زمانهایی از آنها استفاده می‌کنید فعال کند.

 

دیگر قابلیت‌های جدید شامل افزایش طول عمر باتری، اصلاح دستیار صوتی سیری، یک رابط کاربری جدید برای رفتن از یک اپلیکیشن‌ به اپلیکیشن دیگر، مسیر‌های حمل‌ونقل عمومی، سازماندهی بهتر یادداشت‌ها در دستگاه‌های اپل و یک اپلیکیشن جدید خبری است.

 

آی‌پد همچنین اصلاحاتی را در زمینه رابط کاربری به ویژه در نمایشگر و تصاویر ویدئویی تصویر در تصویر دارد.

 

اگر اپل براساس الگوی معمول خود عمل کند، IOS9 شانزدهم سپتامبر در اینترنت یا آی‌تونز قابل دانلود خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا