جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اولین دوربین پوشیدنی باهوش دنیا

محتوای جدول

تاکنون دوربینهای بسیاری تولید شده که تولید کننده آن را هوشمند نامیده اند اما دوربین پوشیدنی اتوگراف اولین دوربین پوشیدنی باهوش در دنیا است که زمان و مکان مناسب عکاسی را خودش انتخاب می کند.
 

ببه گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, دوربین اتوگراف محصولی از گروه شرکتهای او ام جی یک گجت پوشیدنی است که کار با آن نیازی به استفاده از دستها ندارد و به کاربر این امکان را می دهد که به طور اتوماتیک از رویدادهای یک روز عکس بگیرد.

این دوربین به سادگی به جیب پیراهن نصب می شود و یا می توان آن را شبیه به یک گردنبند استفاده کرد. این دوربین دارای یک زاویه دید 136 درجه و حسگر 5 مگاپیکسلی و همچنین جی پی اس داخلی است تا مکان تصاویر را روی نقشه مشخص کند. این دوربین دارای حافظه 8 گیگابایتی است که می تواند 28 هزار تصویر را در خود ذخیر کند.

ابعاد این دوربین 90 در 37.4 در 22.9 میلیمتر و وزن آن 58 گرم است.

دوربین اتوگراف از طریق بلوتوث به یک اپلیکیشن وصل می شود و این اپلیکیشن روی آی فون قابل نصب است. کاربر از طریق این برنامه می تواند تصاویر را مشاهده کرده، حذف کرده و یا به اشتراک بگذارد.

دوربین اتوگراف با قیمت 399 دلار به فروش می رسد.

این تنها دوربین پوشیدنی و خودکار بازار نیست، دوربینهای مختلفی از جمله نریتیو کلیپ و پاراشوت پیش از این عرضه شده است اما اتوگراف براساس ادعای سازنده خود می تواند بهترین زمان را برای گرفتن عکس ، تنظیم نور، حرکت، رنگ و دما انتخاب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: