جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بانک سپه سامانه الکترونیکی تایید چک راه انداخت

محتوای جدول

رییس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه از ایجاد سیستم تایید چک با قابلیت‌های جدید در این بانک خبر داد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,حسین صلواتی گفت: بانک سپه به تازگی سامانه تایید چک‌ها را راه‌اندازی کرده که با توجه به مزایای طرح و پیشگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، سرویس مناسب و مطلوبی برای مشتریان
است.
وی افزود: به منظور ارایه خدمت یاد شده مشتریان دارنده حساب‌های جاری طلایی ضمن مراجعه به شعب فرم پیش‌بینی شده درخواست خدمت تاییدیه چک‌ها را تکمیل کرده که سه مدل تاییدیه شامل کل چک‌ها، خاص و کف مبلغ قابل ارایه است که مشتری بسته به نوع انتخاب خود از مزایای آن بهره‌مند خواهد شد.
رییس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه در تشریح تاییدیه کل چک‌ها گفت: در این نوع خدمت تمامی چک‌های حساب برای پاس شدن نیاز به ثبت تاییدیه توسط مشتری خواهد داشت.
وی در ارتباط با تایید خاص گفت: در این نوع سرویس تنها چک‌هایی از حساب مشتری کنترل می‌شود که قبلا برای آنها در اینترنت بانک از سوی مشتری تاییدیه تکمیل شده باشد.
رییس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه در ارتباط با تاییدیه کف مبلغ گفت: در این نوع خدمت بنا به در خواست مشتری چک‌هایی کنترل می‌شود که مبلغ آن از رقم اعلام شده مشتری (کف مبلغ) بیشتر باشد، به عنوان مثال چنانچه مشتری کف مبلغ 10 میلیون ریال را اعلام کرده باشد چک‌های صادره زیر مبلغ فوق بدون تاییدیه پاس خواهد شد ولی چک‌های دارای مبالغ بالاتر نیاز به ثبت تاییدیه از سوی فرد خواهد داشت.
براساس این گزارش بانک سپه، صلواتی گفت: ورودیه اطلاعات برای انعکاس در سامانه مذکور اینترنت بانک سپه و برای مشترکان اینترنت بانک دارنده جاری طلایی خواهد بود که شامل دو بخش ثبت و اصلاح اطلاعات است. در این سامانه اطلاعات وارد شده توسط مشتری کنترل (شماره سریال چک) و پس از تایید در مرکز اطلاعات (دیتابیس) نگهداری می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: