جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تجربه‌ای تازه از صدا با سینمای خانگی 9750 سامسونگ

محتوای جدول

امسال سامسونگ از سیستم سینمای خانگی خود به نام HT-F9750W پرده‌برداری کرد. این سیستم صوتی تصویری، کیفیت برتری از صدا را با بهره‌گیری از آمپلی فایر تیوب خلا و قدرت خروجی 1330 وات ارایه می‌کند.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, به عنوان یک سیستم سینمای خانگی،  HT-F9750W امکانات فراوانی مانند پخش‌کننده بلو-ری و سیستم اشتراک‌گذاری انحصاری سامسونگ با نام Allshare (یکی از پروتکل‌های DLNA) برای پخش فایل‌های چندرسانه‌ای از دستگاه‌های قابل حمل و کامپیوتر دارد که در کنار تمامی ‌این موارد، این دستگاه مجهز به یک پردازنده ویژه قدرتمند برای تبدیل تصاویر 1080p به تصاویر اعجاب‌انگیز 4K است. به این ترتیب شما می‌توانید در منزل شاهد تصاویری با کیفیت چهار برابر Full HD  باشید.
همچنین این سینمای خانگی تمامی‌ امکانات یک تلویزیون هوشمند از جمله Smart Hub جدید سال 2013 سامسونگ را داراست. ویژگی‌های هوشمند به کار رفته در این سینمای خانگی هیچ تفاوتی با تلویزیون‌های هوشمند 2013 سامسونگ ندارد و این در حالی است که سینمای خانگی‌های سال گذشته سامسونگ، امکانات هوشمند کمتری نسبت به تلویزیون‌های سامسونگ داشتند. به کمک سیستم اشتراک‌گذاری سامسونگ (AllShare) امکان پخش فایل‌های چندرسانه‌ای از دستگاه‌های پشتیبانی‌کننده این فناوری به صورت بی‌سیم روی صفحه بزرگ تلویزیون فراهم می‌آید.
در مورد سیستم صدا‌سازی این دستگاه می‌توان به آمپلی‌فایر تیوب خلا که نوعی آمپلی‌فایر آنالوگ است و تا قبل از استفاده از آن در دستگاه‌های سامسونگ، تنها در سیستم‌های صوتی Hi-Fi که به دلیل قیمت زیادشان تنها در استودیوهای ضبط صدا کاربرد داشته‌اند استفاده می‌شد، اشاره کرد. خصوصیت اصلی این نوع آمپلی فایر که در این مدل سینمای خانگی به عنوان آمپلی فایر اولیه کار می‌کند، شفافیت صدای خروجی است.
 صدای خروجی این نوع آمپلی فایر بسیار گرم و غنی‌تر از صدای خروجی هر نوع آمپلی فایر دیگری است. آنچه که آمپلی فایر تیوب خلا را از بقیه متمایز می‌کند، تحمل عالی ولتاژ و توان‌های بالاست که این مهم از بروز درهم ریختگی صدا در زمانی که موسیقی با صدای بلند پخش می‌شود، جلوگیری
می‌کند.
طراحی نقره‌ای رنگ این دستگاه در کنار ارتفاع بلندتر بلندگو‌ها، هماهنگی در طراحی را با تلویزیون‌های 2013 سامسونگ دارد.
این سینمای خانگی دارای پنج عدد بلندگو و صدای فراگیر 7/1کاناله است. دلیل وجود پنج بلندگو به جای هفت بلندگوی معمول در سیستم‌های صوتی 7/1 کاناله این است که سامسونگ در این سیستم صوتی، بلندگوهای مخصوص تولید صدای عمودی (صداهایی که از بالای سر یا زیر پا شنیده می‌شوند) را که معمولا به صورت جداگانه هستند، در بدنه بلندگو‌های اصلی قرار داده است. این سیستم صوتی از تکنولوژی انحصاری صدای فراگیرDTS Neo Fusion برای ارایه صدای سه بعدی
بهره می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: