در ماه آگوست از سال جاری میلادی 26.59 درصد از گشت‌وگذارهای اینترنتی جهان روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه به وسیله محصولات ساخته شده در شرکت سامسونگ انجام شد.

خبرگزاری فارس: معرفی محبوب‌ترین‌ گوشی‌ها برای وب‌گردی

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, گروه تحقیقاتی StatCounter که میزان گشت‌وگذارهای اینترنتی توسط هر یک از مرورگرها، پلتفورم‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی را مشخص می‌کند، بررسی جدیدی را در حوزه گوشی‌های هوشمند انجام داده است تا مشخص شود کاربران با کدام مدل از این دستگاه بیشتر در اینترنت حضور میابند.

بررسی‌های این مرکز نشان داد در حالی که اپل همچنان به عنوان محبوب‌ترین برند در حوزه گشت‌وگذارهای اینترنتی موبایلی در برخی کشورها محسوب می‌شود، اما سامسونگ در گستره جهانی در این زمینه از اپل پیشی گرفته است.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که اپل قصد عرضه مدل ارزان گوشی هوشمند آیفون را دارد تا بتواند محبوبیت از دست رفته خود را به دست آورد. این اتفاق باعث شده است تا کارشناسان پیش‌بینی کننده که اپل در آینده باز هم بتواند محبوب‌ترین تولیدکننده گوشی هوشمند بین علاقمندان به گشت و گذارهای اینترنتی تبدیل شود.

طبق نتایج حاصل از بررسی‌های جدید، در ماه آگوست از سال جاری میلادی 26.59 درصد از گشت‌وگذارهای اینترنتی جهان روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه به وسیله محصولات ساخته شده در شرکت سامسونگ انجام شد.

این بررسی همچنین نشان داد که 23.39 درصد گشت‌وگذارهای اینترنتی ماه آگوست که روی گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی انجام شده بود، توسط محصولات شرکت اپل صورت گرفت.

اگرچه نوکیا این روزها وضعیت مناسبی در زمینه فروش گوشی‌های هوشمند ندارد، اما در حوزه گشت و گذارهای اینترنتی مبتنی بر دستگاه‌های موبایلی موفق بوده و در رتبه سوم ایستاده است. در ماه آگوست از سال جاری میلادی 21.66 درصد از حضور اینترنتی کاربران موبایلی به وسیله دستگاه‌های ساخت شرکت نوکیا صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *